monter izolacji holandia Belgia

Data dodania: 15 wrzesień 2017Ogłoszenie: 3377

Oferowana praca
Monterów izolacji przemysłowej

Opis stanowiska

PRP Solutions jest polską legalną agencja zatrudnienia nr. Rejestru 12972

Zajmujemy się pozyskiwaniem wykwalifikowanych pracowników dla holenderskich i belgijskich pracodawców Jesteśmy rozpoznawalną firmą i od wielu lat współpracujemy jedynie z największymi i sprawdzonymi partnerami na rynku krajów Beneluxu

Obowiązkiem pracownika będzie montaż izolacji zimno i ciepło ochronnej na zakładach chemicznych i rafineriach na terenie Holandii i Belgii

Oferujemy

-Umowa podpisywana bezpośrednio z holenderskim pracodawcą
-Wynagrodzenie minimum 480-500 euro za 40 godzin pracy
-Darmowe zakwaterowanie
-Opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

-Minimum rok doświadczenia w zawodzie jako monter izolacji
-Certyfikat VCA lub SCC
-Numer SOFI
-Dużym atutem będzie posiadanie własnego samochodu (prosimy o uwzględnienie tego w aplikacji)
- Własne narzędzia (nożyce , wkrętarka etc.)

Jeśli spełniasz wszystkie podane wymagania prześlij niezwłocznie CV wraz ze skanami certyfikatów na adres mailowy
michal@prpsolutions.eu

Forma kontaktu

Email: michal@prpsolutions.eu
Tel. 780123019

Dane firmowe
PRP Solutions
ul. Wiadukt1 09-400 Płock

Do CV prosimy o wpisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 780... Pokaż